Punta San Vigilio - zátoka u města Garda

Krásná zátoka s pláží se nachází nedaleko městečka Garda a právem se řadí mezi jedny z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst na jezeře.

Již více jak 500let se zde lidé zastavují, kotví s lodí či nově mohou i přilétnout helikoptérou. 
 

PŘÍSTAV – KAVÁRNA a HOTEL

Hlavním lákadlem je starý kamenný přístav, po kamenném molu jsou rozmístěny malé stoly, kde se můžete osvěžit (kavárna s obsluhou) a nasát atmosféru. Na přístav navazuje hotel, jež patří mezi jedny z nejzajímavějších hotelů na jezeře Garda. V sezoně zde pokoj vyjde průměrně na 300€/noc, na podzim se zde dá pokoj pořídit již za cenu 2-3.000,- € / týden. Ano, není to levné, na druhou stranu kde se vám naskytne možnost bydlet v hotelu, který navštívili jména jako např. Napolen, ruský car Alexander II, Winston Churchil či třeba princ Charles.

 

PARCO BAIA DELLE SIRENE

Pro nás smrtelníky asi nejzajímavější částí bude část koupací – Parco Baia delle Sirene. Jezero Garda má všechny pláže veřejné, což je skvělé, jelikož můžete kamkoliv přijít a kdekoliv strávit svůj koupací den. PARCO BAIA DELLE SIRENE nabízí část pláže, která je asi jediná na jezeře, která je placená. Pláž sama o sobě je skvělá, jedna z těch nejlepších co můžete na Gardě navštívit. Přidanou hodnotou je ale onen servis navíc – zařízení pro děti, pískoviště, beach volejbal, společenské hry, je zde jakési zázemí – Wc, bar, jídlo, jsou zde lehátka…  
Pokud plánujete celý den strávit jako koupací, zkuste navštívit právě toto místo.
 
Navigace: lokalita se nachází jen kousek od města Garda, po výjezdu z města směrem na sever zahněte doleva (pozor, vjezd je v nepřehledné zatáčce). Nové parkoviště je i na druhé straně (směrem od Gardy vpravo). Parkování je zdarma, nicméně nezapomeňte dát zpropitné hlídači u závory.
 

Kontakt

GARDA TRAVEL s.r.o. Podbabská 17
Praha 6
(09:00 -18:00 hod)
737 737 018
299 145 666

IČO: 24226581
info@gardatravel.cz