Na Lago di Garda s výpůčenou lodí - ano, i bez řidičáku!

 - i bez licence se můžete prohánět po jezeře lodí - jedna hodina se dá sehnat již za nějakých 50-60 euro, více hodin = větší sleva. Loďky mají 45 koní a pojme až 7 osob. 

Tip: BLOG: kde si půjčit loď na Lago di Garda?

Půjčte si stylové auto!

Fiata 500 asi všichni znají, ale co takhle Fiat 124 Spider, AlfaRomeo Giulietta Spider cabrio či Fiat 1500 cabrio - perly 60tých let). Buďte styloví a vychutnejte si krásy jezera a okolní krajiny za volantem luxusního italského kabrioletu!  Cena se pohybuje mezi 300-450€ za 2dny jízdy - cena dle druhu auta. Pro více info nás neváhejte kontaktovat.

 

Lago di Garda - místo pro firemní teambuilding 


Jezero je ideální pro firemní teambuilding a výlety všemožných organizací. Problém teambuildingových akcí a výletů je většinou v tom, že každý chce něco jiného. Jeden chce na vodu a vodní sporty, druhý by radši lezl po horách, třetí by řádil v zábavném parku či jezdil na motokárách, ženská část by radši zůstala na dosah obchodům a nakupování, vedení firmy by rádo hrálo golf a všichni by se rádi slunili na pláži.

 Lago di Garda je zkrátka dokonalým místem pro incentivu a firemní jednání - po 700km z ČR přijedete do lokality, kde najdete vše výše jmenované najednou a mnohem více!

 

Paragliding na Lago di Garda? - 1700metrů dolů z Monte Baldo!

Monte Baldo nad městečkem Malcesine má něco přes 2200 metrů nad mořem. Jezero leží v cca 60ti metrech. Slušné převýšení co říkáte? Neskáče se přímo z vrcholu, ale i tak je to zážitek... podle proudů let může trvat třeba i hodinu. A věřte, že si ho pořádně užijete! Nic neřídíte, je to tandemový svahový padák - po lehkém zaškolení (zařídíme v češtině) se stačí  rozloučit se se svými nejbližšími (samozřejmě jen na dobu letu:) a hurá vstříc jednomu z největších životních zážitků. Na Monte Baldo se dostanete jednoduše - lanovou dráhou z Malcesine - a dolů pak vzduchem. Za tento zážitek zaplatíte cca 100€ a můžete jej rezervovat u nás, pilot vašeho padáku bude mluvit česky!

Tip: článek na blogu: "jak nejrychleji z Monte Baldo?"

 

Kontakt

GARDA TRAVEL s.r.o. Podbabská 17
Praha 6
(09:00 -18:00 hod)
737 737 018
299 145 666

IČO: 24226581
info@gardatravel.cz