Lago di Garda - Zábavné parky 

Jezero Garda je známé pro svou kombinaci přírodních krás, architektury, dobrého jídla, kultury a širokou škálou možností jak strávit dovolenou. Co je možná turistům méně známé je množství zábavných či jinak tématicky zaměřených parků, jež se nejvíce soustředí na jihovýchodním břehu jezera (mezi Lasize a Peschierou). Co zde můžeme najít?

Gardaland – je největší zábavní park v Itálii, za jedno vstupné můžete užít přehršel atrakcí od těch pro ty nejmenší až po úžasné horské dráhy z kterých se Vám bude točit hlava ještě příští dovolenou. Součástí Gardalandu je vodní svět, ten je možné navštívit a zaplatit zvlášť nebo jej navštívit ten den nebo den poté v rámci kombinované vstupenky do Gardalandu

MOVIELAND a Aquaparadise (známý jako Caneva World), která je kombinací atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek. Součástí komplexu Caneva World je velký aqvapark s příznačným názvem Aquaparadise 

Krom parků je zde také zajímavá zoo v Pastrengu. Jmenuje se PARCO NATURA VIVA - je zde klasická safari tour, zbytek je tradiční zoo s tím, že některá menší zvířata pobíhají volně po parku – pro Vaše nejmenší to bude určitě zajímavá výprava za poznáním!

Pro milovníky flory je zde botanický park/zahrada Parco Giardino Sigurtá. Pro více info navštivte web nebo zkoukněte krátké video

Dalším vyhledávaným parkem je Jungle Adventure (web zde) . Je to park kde ze sebe můžete vydat trochu energie. Jsou zde 3 různé cesty parkem – rozdělené podle věku – prolézačky stromy, sítěmi, žebříky a tak dále. Je zde i botanická cesta, unikátní flora a tak dále...  Park se nachází v San Zeno di Montagna.

 

CANEVAWORLD = AQUA PARADISE a MOVIE LAND

 
Jen 3 kilometry od GardaLandu najdeme další park – CANEVAWORLD. Park se skládá z tematického parku MOVIELAND a vedlejšího aquaparku. Doporučujeme si vyhradit den a koupit si kombinovanou vstupenku. Krom toho že ušetříte, ale navštívíte i tematicky zaměřený park, jež evokuje dojem že se procházíte hollywoodskými studii – během dne plné show, plné atrakcí na ty nejznámější filmové trháky. Nudit se rozhodněte nebudete!
 
Aqua Paradise je velký aquapark, opět trochu tématicky laděný a spíše adrenalinový, pokud máte rádi tobogány a nejrůznější adrenalinové vodní atrakce – směle do toho!
 

 LAGO DI GARDA - PARKY


Visualizza Parchi tematici in una mappa di dimensioni maggiori

Kontakt

GARDA TRAVEL s.r.o. Podbabská 17
Praha 6
(09:00 -18:00 hod)
737 737 018
299 145 666

IČO: 24226581
info@gardatravel.cz